1 osoba
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby
  • 4 osoby
Oferty specjalne Sprawdź termin Lokalizacja

Malowniczy hotel nad jeziorem

Na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w małym miasteczku - Mikołajkach, położony jest niezwykły hotel nad jeziorem, który dba o swoich Gości jak żaden dotąd. To właśnie tu znajdziesz to, czego potrzebujesz najbardziej: relaksującego odpoczynku wraz z wyśmienitą ofertą mazurskiej kuchni, pomysłu na romantyczny weekend we dwoje czy profesjonalnego zaplecza na spotkanie biznesowe.

Na najmłodszych Gości tego miejsca czeka ukryty na najniższym piętrze raj zabaw – przestronna sala wyposażona we wszystko, co potrzebne jest, aby przez cały dzień maluchy mogły radośnie dokazywać. Zapewniamy, że pobyt w naszej sali zabaw - Żagielkowie zawsze będzie należał do udanych! Jak żadne inny, Santa Monica*** potrafi wyczarować uśmiech na buzi dziecka.

Szczęśliwe dziecko, to także szczęśliwy rodzic - a to przepis na udany urlop. Dlatego przykładamy tak dużą wagę do tego, aby każdy z Gości czuł się tu jak w drugim domu. Na specjalne życzenie, przygotujemy  w przestronnych, komfortowych pokojach dodatkowe wyposażenie ułatwiające pobyt pociech - od dodatkowych jednorazowych kubeczków, przez dodatkowe poduszki a kończąc na przeijakach.

Hotel nad jeziorem Santa Monica*** zaprasza wszystkie rodziny na niezapomniane wakacje!

certyfikat okiem mamy.pl hotel przyjazny rodzinie gufik
Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij